AnasayfaFacebook › SimCity Social beta sürecini tamamladı ve artık yayında

SimCity Social beta sürecini tamamladı ve artık yayında

Bilgisayar oyunları denilince aklımıza bir sürü oyun gelmektedir şüphesiz ki. Oyunlar içerisinde simülasyon oyunlarından söyleyin desek hemen aklınıza SimCity geleceği kaçınılmaz olur. SimCity‘nin yeni oyunu büyük bir heyecan içinde beklenirken, Electronic Arts; SimCity hayranları için Facebook üzerinden oynayabilecekleri yeni SimCity Social oyununu duyurdu.

SimCity Social; yeni çıkacak olan SimCity’e nazaran daha küçük bir oyun olsa da, hemen hemen aynı dinamikleri içeriyor. Eğer sıkı bir facebook kullanıcı iseniz SimCity Social oyunu sizler için müthiş derecede zevkli gelecek. Sosyal ağlarda oyun oynamaktan hoşlanan ve Facebook kullanıcısı iseniz, SimCity Social oyunu karşımızda. Haziran ayında betaya giren oyun, hızlı ve başarılı bir şekilde betasını tamamladı ve şuanda tamamen oynanabilir duruma geldi.

Diğer tüm SimCity oyunlarında olduğu gibi SimCity Social’da da şehrimizi dilediğimiz gibi geliştiriyor ve her şeyin yolunda gitmesi için uğraşıyoruz. Ancak tabii ki böylesine büyük bir şehri yönetmek oldukça zor. Ayrıca oyunun en can alıcı noktasıysa sosyal yönü sayesinde diğer şehirlerle iyi ya da kötü anlamda etkileşimlere girebiliyor olmanız. Arkadaş çevreniz geniş ise davet edebilir ve bu sayede daha büyük şehirler kurabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.