AnasayfaGüncelDuyuru › Yazar olmak ister misin ?

Yazar olmak ister misin ?

Yaklaşık 7 aydır birlikteliğimiz oldu blogesinti adresinde. Aslında geçmişimiz 7 aydan daha fazla. Beni hatırlayanlar muzikindirin ‘ den ve daha farklı yerlerden hatırlayacaklardır. 2 yıldır acısıyla tatlısıyla hep beni dinlediniz. Bu blogda sizlere özgün şeyleri paylaşmayı amaçlamıştım ve gerçekleştirdiğime inanıyorum ve devam edeceğim kısmet ederse. Artık siz de kendinizi dinletmeye var mısınız ? Tek başıma sizlere kendimi dinletmekten sıkıldım 🙂 . Sizlerinde katkıları olsun istedim ve bunu gelişmekte ve yükselen performansı her geçen gün artan blog ‘ da yapmanız tavsiyesi ile. Çok mu övdük blogu ne. Neyse dostlar. Eğer yazar olmak isterseniz admin@blogesinti.com adresine mailinizi bırakmanızı rica ediyorum. Her gün yazmanız önemli değil. Benim için önemli olan , kendinize özgü yazı tarzı ile ve genel kesime hitap edecek şekilde paylaşımlar , yazılar yayınlamanız. Şimdiden başvuruları beklemekteyim. Teşekkür ediyorum herkese.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

3 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Beni yaz listenin başına usta 🙂

  2. Seni elemelere sokmadan alıyorum Turkuz 🙂

  3. Teşekkür ediyorum 🙂

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.