AnasayfaGüncel › Eyfel Kulesi Kırmızı ve Beyaz

Eyfel Kulesi Kırmızı ve Beyaz

Dün başlayan EURO 2016 için nefesler uzun zamandır tutuluyordu ve dünyaya gösterilen maçlardan ilki Pazar günü yani dün akşam üstüne doğru oynanmaya başladı. Fransa’nın Paris kentinde gerçekleşecek olan EURO 2016 maçları gözleri Paris’in dünyaca ünlü simgesi Eyfel Kulesi’ne çevirdi. Başta sosyal medya olmak üzere birçok yerden Eyfel Kulesi takip ediliyordu.

EURO 2016 kapsamında başlatılan kampanya neticesinde Twitter adeta coşkulu hastaglara ev sahipliği yaptı. Bu zamana kadar belki de Twitter’da hiç bu kadar  hastag aynı anda yapılmamıştı. Twitter sosyal medya sitesi maçlar için bir kampanya başlatmıştı. Başlatılan kampanya ile en çok etiket yapılan ülkenin bayraklarının rengi Eyfel Kulesi’nde yanacaktı. Kampanya sona erdi.

Dün itibari ile sona eren kampanya neticesinde en çok atılan etiketler TUR ve BizBittiDemedenBitmez adlı hastaglar oldu. Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi kampanya kapsamında gerçekleştirilen yarışın galibi Türkiye oldu. Kampanyanın dün sona ermesinin ardından Paris’te bulunan Eyfel Kulesi’nin renkleri de kırmızı ve beyaza büründü. Ardından da ortasında ay yıldız belirdi.

Yazar : sen ben

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.491 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar