AnasayfaGüncelDuyuru › KPSS Lisans Sınavı Branş Sıralaması Öğrenme

KPSS Lisans Sınavı Branş Sıralaması Öğrenme

Geçtiğimiz ay 7 ve 8 Temmuz tarihlerinde yapılan 2012 Kpss Lisans Sınavının branş sıralaması Ösym’nin Resmi internet sitesinden yayınlandı.

Adayların ne zamandır beklediği 2012 Kpss Lisans Sınavının branş sıralaması bugün Ösym tarafından yayınlandı ve bizlerde bu Branş sıralamasına nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağız.

Kpss Lisans sınavına giren adayların, Branş sıralamalarını öğrenebilmek için Tc Kimlik numaraları ve Ösym merkezlerinden aldıkları aday şifre numaraları olması gerekmektedir. 2012 Kpss Lisans Sınavının branş sıralamasını öğrenebilmek için Ösym’nin resmi internet sitesinden http://ais.osym.gov.tr sayfasına giriniz ve buradan Tc no ve şifre ile sisteme girdikten sonra ‘işlem yapmak istediğiniz aktif sınav’ bölümünden 2012 KPSS Lisans bölümünü seçin ve açılan sayfadan ‘lisans programı bazında sıralama’  kısmını seçerek Kpss Branş Bazında sıralamanızı öğrenebilirsiniz.

Yazar : -EagLe-

Blogesinti ~ Teknoloji haberleri,Güncel blog,Sinema haberleri ve bir çok konudan haberiniz olacağınız bir güncel blogdur.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.874 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.