AnasayfaGüncel › Prisma Uygulaması ile Yapılan Video

Prisma Uygulaması ile Yapılan Video

Kuzey Amerika’da faaliyet gösteren prodüksiyon şirketi District 7, Çin’in masalsı kültürünü ve coğrafyasını yapay sinirlerin sanat anlayışı ile birleştirerek ortaya müthiş bir iş çıkardı. Temmuz ortalarına doğru ortaya çıkan ve şuanda tüm dünyanın en çok kullandığı yapay sinir algoritmasıyla sanat eserlerinin tarzını fotoğraflara işleyen uygulama Prisma, District 7 için yeni bir üretim aracı olmuş.

Çin’de çekmiş oldukları, timelapse videoyu tek tek karelerine ayıran Drew Geraci, her kareyi de özel olarak Prisma’da işleyerek ortaya güzel bir iş çıkarmış. Bu sayede 2.500 kare ve 80 saatlik emeğin birleşimi ile ortaya China: A Prisma Tale ortaya çıkmış. Projenin montajı ve yapım aşaması 5 gün sürmüş. Bu süreç değmiş çünkü ortaya müthiş bir görüntü şovu çıkmış.

China: A Prisma Tale from Drew Geraci (District 7 Media) on Vimeo.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.557 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.