AnasayfaGüncel › Rihanna İstanbul Konseri

Rihanna İstanbul Konseri

Dünyanın en ünlü sanatçılarından olan Rihanna sonunda İstanbula geliyor. 2013 yılında İstanbul’a bir çok yabancı ünlü şarkıcı konser vermeye gelecek. Onların başında Rihanna da yer alıyor. Peki Rihanna Türkiye’ye ne zaman geliyor? Ya da Rihanna İstanbul’a ne zaman gelecek? Sorularının cevabı haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Ünlü Şarkıcı Rihanna son albümü ‘Unapologetic’ ve çok sayıda bilinen şarkısıyla 30 Mayıs 2013 tarihinde İstanbul Kuruçeşme Arena’da olacak. ‘Diamonds World Tour’ adlı Avrupa Turnesinde aralarında İstanbul’unda bulunduğu bir çok ülkede konser düzenleyecek olan Rihanna, İstanbul’a 30 Mayıs 2013 günü Kuruçeşme Arena’da olacak.

Rihanna’nın Avrupa Turnesi 26 Mayısta başlayacak. İlk olarak İspanya’nın Bilboa şehrinde start alacak. Sıra ile de Avusturya,Türkiye, Belçika, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hollanda, Norveç, Portekiz, İşveç ve İngiltere’de sahne alacak.

Rihanna Konser Biletleri Ne Zaman Stışa Sunulacak?

Rihanna Konser Biletleri Nerede Satılacak?

– Rihanna İstanbul konseri 30 Mayıs 2013 Perşembe akşamı BJK İnönü Stadyumu’nda olacaktır.

Rihanna İstanbul Konser biletleri 5 Şubat Salı günü tüm Biletix gişelerde, biletix.com ve tüm Garanti paramatiklerinde satışa sunulacak.

– 2010 yılında da Kuruçeşme Arena’da konser veren Rihanna, İstanbul’u ikinci kez ziyaret edecek.

Istanbul Calling festival çatısı altında yer alan Rihanna konseri, Garanti Bankası, Star TV ve Virgin Radio katkılarıyla gerçekleşecektir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.