AnasayfaGüncel › Su Depolarıyla, Su kesintisinde Mağdur kalmayın

Su Depolarıyla, Su kesintisinde Mağdur kalmayın

Ülkemizde bazı zamanlar  İSKİ’nin sitesinden takip ettiğimiz su kesintileri meydana geliyor. Su kesintilerinde halk mağdur durumda oluyor. Su kesintilerinde tedbirinizi su depolarıyla alın. Herhangi bir su kesintisiyle beraber, asla mağdur durumda kalmazsınız. Su kesildiği zaman su depoları sayesinde su kullanımınıza devam edersiniz. 10  tonluk su deposu gayet yeterlidir. Ülkemizde kullanılan su depoları ton’larına göre ayrılmaktadır. 10 Tonluk, 20 tonluk su depoları ile beraber, su tüketiminiz kısıtlanmaz, herhangi bir su kesintisi yada su arızası durumda devreye girer. Su depoları tonlarına ayrıldıktan sonra, bir takım özellikleri barındırır, Fiberglas su depoları diğer su depolarına göre daha kaliteli, daha iyi depolardır. 20 Tonluk su deposunu kullanıma göre en az 2 ay yada daha fazla bir kullanım sunmaktadır. 10 ton ve 20 tonluk su depoları, gıda tüzüklerine uygun, sağlık bakanlığının güvenlik onayından ve sağlık onayından geçmiş su depolarıdır. Bu su depoları güneş ışınlarından etkilenmez böylece sağlığınız için daha iyi bir kullanım alanı sunmaktadır. Yalnızca Atık su olarak kullanılmaz, günlük hayattaki ihtiyaçlar içinde 10 yada 20 tonluk su depoları kullanılır.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.