AnasayfaGüncel › Ukash ile Borç Ödeyebilir miyim?

Ukash ile Borç Ödeyebilir miyim?

Ukash’ın en popüler ödeme yöntemlerinden birisi haline gelmesinin ardından, finansal anlamdaki kullanım alanları da oldukça genişledi ve Ukash satın alma işlemi, ödeme problemlerini çözmek konusundaki anahtar kelimelerden birisi haline geldi. En ucuz Ukash konusundaki arayışların da bundan ileri geldiğini söylememiz yanlış olmayacaktır. Bu konuda en çok merak edilen konulardan birisi de Ukash aracılığıyla borç ödeme işlemlerinin yapılıp yapılamayacağı.

Peki Ukash Reklam aracılığıyla ile ukash alarak borç ödemem mümkün mü? Mümkünse bunu nasıl sağlayacağım? Yazımızda sizlere birçok sitede yazılmayan bu tavsiyeleri ulaştırmak ve borç ödemek konusundak alternatiflerinizi sizlere sunmak istiyoruz.

Ukash kart anonim bilgi taşıması sebebiyle 19 haneli kart numarasının teslim edildiği herhangi bir kişi tarafından kullanılabilir. Dolayısıyla sizin bu numarayı ilettiğiniz alacaklı (veya size numarayı ileten borçlu) içinde belirli bir miktarda para olan kartı teslim almış olacaktır ve bundan sonra Ukash destekli yerlerde kullanılan harcama yapabilecektir. Ukashreklam.web.tr Ancak kartı size teslim eden kişi bunu çok rahat bir şekilde kullanma imkanına sahiptir ve bu durum, güveninizin çok fazla olduğu bir kişi tarafından gerçekleştirilmiyorsa her zaman sorun kaynağı olmaya meyillidr.

Ukash Türkiye içinde yaygın kullanım ağı olan ve herkesçe bilinen bir ödeme yöntemi olmadığı için, borcunuzu bu yolla ödemek istediğiniz birçok kişi sizi bu sebeplerden ötürü reddedecek ve başka alternatifleri kullanmanız gerektiğini söyleyecektir.

Sonuç olarak: elbette ki borçlu ve alacaklı olan iki tarafın da güven konusunda bir problemi yoksa, Ukash kartının borç ödeme aracı olarak kullanılmasında bir sakınca yoktur. Ancak birçok durumda bunun çok nadir bir ödeme yöntemi olduğunu, ayrıca astarı yüzünden pahalıya geldiğini söylememiz mümkün. Ayrıca yine de böyle bir yöntem kullanacaksanız 19 haneli numaranın size teslim edilmesinden sonra tüm sorumluluğun sizde olması sebebiyle kart numarası transferi konusunda oldukça dikkatli olmanızı önermekteyiz.

Yazar : JustAnLL

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.