AnasayfaHaber › 11 bin tl ile geçinemeyen milletvekili

11 bin tl ile geçinemeyen milletvekili

Bugün haberleri gezinirken Radikal ‘ in sitesinde gördüm bu haberi. Sonra ekşi ‘ de okuduğum yorumlar hem güldürdü hem düşündürdü. Olay şu ; Mhp kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan ‘ ın 11 bin tl ile neler yaptığını açıklaması. ve bunları döküm halinde kamuoyuna sunması. Bunun sebebi ise , geçtiğimiz günlerde yapılan milletvekili zamlarına yönelik tepkilerin çoğalması imiş. Ben de ona burdan kendilerine saygılarımı gönderiyorum. En acısı ne biliyormusunuz. ” Ankara’da lüks olmayan konuta 2500tl kira veriyorum ” sözü alıp götürdü. Şimdi ağlayacağım onun için. Mendillerimi de hazırladım. Gözyaşlarım dinmiyor sayın millet!vekili. Dün sosyal medya da bir resim görmüştüm. İşte günün anlam ve önemini anlatan ve konu ile bağlantılı olan resim,karikatür yada her ne ise.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.