AnasayfaHaber › 2012 YGS Giriş Yerlerini öğren – 2012 YGS giriş yerleri ne zaman açıklanacak

2012 YGS Giriş Yerlerini öğren – 2012 YGS giriş yerleri ne zaman açıklanacak

2012 YGS ( Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı ) 1 Nisan 2012 Pazar günü yapılacak. YGS’ye başvurular 13 Ocak 2012 Cuma günü sona ermişti. YGS’ye girecek olan üniversite adayları haliyle sınava hangi okulda gireceklerini merak ediyorlar. Bu konuda hemen gerekli bilgileri verelim. ÖSYM ( Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi ) tarafından 2012-YGS’ye giriş yerlerinin sınavdan en az 2 hafta önce açıklanması gerekiyor. Ancak biz ÖSYM’nin sınava giriş yerlerini mart ayının 3. haftasından itibaren yani , 12 Mart 2012 Pazartesi gününden itibaren açıklamasını bekliyoruz. Bu konudaki ilgili gelişmeler bu sayfada olacak. 2012 ygs sınav merkezleri ne zaman açıklanacak bu sorunun cevaplarını hepsini bulabileceksiniz. Takipte kalın.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

4 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Çalışmış adaylara başarılar, çalışamamışlara çalışabilme imkanı ve şifresiz, skandalsız bir sınav diliyorum.

  2. ne zaman açıklanacak ya bi açıklasalardı korkuyorum valla

  3. herkes acıklandı dıyor osym nın sayfasında çıkmıyor bunu görünce oturuup ağlayacak psikolojideyiz artık açıklasınlar şunu !

  4. Hala acıklanmadı mı ya

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.