AnasayfaHaber › Almanya ve Amerika’ya Rakip Yerli Teknoloji

Almanya ve Amerika’ya Rakip Yerli Teknoloji

Almanya ve Amerika’dan sonra %100 Yerli Nano Teknolojisi ile üretilmiş Silverstatic Gümüş çorapları, içlikler, tişörtler ve eldivenleri ile Almanya ve Amerika’ya rakip çıktı.

Daha önce Almanya’dan Statex Amerika’dan ise X-Static adlı firmalar bu işe talip çıkmış  hem yurt içi hem  yurt dışı satışlarını başlatmıştır. Fakat Türkiye’de 2002 yılından itibaren firmalaşan Silverstatic markası halk tarafından merak konusu oluyor.

Şeker Hastalığı ile Dost bir şekilde yaşayabilirsiniz !

Silverstatic Gümüş Çorapları Hıfzıssıhha, Ekoteks, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve diğer analiz sonuçlarına  göre şeker hastalarının ayağındaki yaralarını kan dolaşımını hızlandırarak tedavi ediyor. %100 doğal gümüş içeren Silverstatic Gümüş Çorapları şeker hastalarının büyük ilgisini çekmesi bekleniyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.520 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.