AnasayfaHaber › Aşk Testi Uyumu

Aşk Testi Uyumu

Aşk Testi iki sevgilinin bir birlerine olan Sevgisini ölçme amacı ile kurulmuş olup bir çok kişinin güzel sonuçlar almak istediği bir uygulamadır. Benim de dikkatimi çeken sitede insanların keyifli vakit geçirdiklerini görünce sizlerle de paylaşmak istedim. Ayrıca başlamış olan ilişkiniz varsa bunu da Aşk Ölçer ile analiz etmeniz çok kolay olucaktır.

Benim kendi yapmış olduğum diğer Testler de aldığım güzel sonuçlar sonrası sizlerin de bu güzel uygulamadan faydalanmasını istedim. Peki bu sonuçlar ne kadar doğru olabilir diye sorucak olan kişiler içinse söylemem gerekiyor ki sizlere sorulan Test soruların da vermiş olduğunuz cevaplar dogrultusun da sonuçlar verilmektedir. Algoritmanın doğru çalışması ve sizlere istenilen düzeyde cevap vermesini istiyorsanız kesinlikle bu test sırasın da sorulan tüm sorulara doğru yanıt vermelisiniz.

facebook-kapak-ask

Deneyimli arkadaşlarımız için de farklı uygulamalar edinebilicegi websayfasın da kişilerin bir birlerine olan Burç Uyumu da sergilenmektedir. Biliyorsunuz ki Burçlar doğamızın gereği bir çok kişi tarafından takip edilerek her ay merakla beklenmektedir. Sizler de Burç Uyumu Testi sayesin de kolayca sevgilinizle olan uyumunuzu test edebiliceksiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.557 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.