AnasayfaHaber › Başbakan Hangi Paşaları azarladı

Başbakan Hangi Paşaları azarladı

Başbakan’ın MGK toplantılarında ve askeri şuralarda bir çok paşayı azarladığını biliyor muydunuz ? Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Şener Eruygur’un görev yaptığı dönemde yapılan bir MGK toplantısında, Şener Paşa’nın iktidar ağır sözlerle eleştirmesi üzerine –Kes ulan diyerek bağırdığını biliyor muydunuz?

Yine bir üst düzey toplantıda söz alan hava kuvvetleri komutanı Faruk Cömert Paşa’nın, MEB’deki irticai faaliyetlerden bahsetmesi üzerine, başbakan –Bunlar hava kuvvetlerinin işi değil ancak ben yine de tek tek hepsine cevap vereyim. Diyerek hava kuvvetleri komutanına cevap verdiğini ve bu sözler üstüne kimsenin söz alamadığını biliyor muydunuz? (Daha sonra Faruk Paşa –Paşalar söz alacaklardı ama almadılar beni sattılar açıklaması yapmıştır)

Yine bir konuşma esnasında Işık Koşaner’in başbakana sesini yükseltmesi üzerine… Başbakan, Işık Koşaner’i -Ne yapacaksın, Otur oturduğun yerde!diye terslediğini biliyor muydunuz?

Not: Bu yazılar Yeni Şafak Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi’nin köşe yazılarından derlenmiştir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.