AnasayfaHaber › Bayrak Satışı

Bayrak Satışı

Tekstilde bayrakçılık sektörünün 2012 Bayrak satışı ve flama satışı oranları bugün açılandı. AsBayrakçılık firmasının analizlerine göre 2012′nin en çok satılan bayrağı Türk Bayrağı oldu.

Firmanın yaptığı analizlerde en çok bayrak satın alan şehirler arasında birinci sırayı Ankaraçekiyor. Ankara’yı Erzurum takip ediyor, tablo bir hayli ilginç ve şöyle;

En çok satılan flama ve posterler sıralandırmasında ise Türk Bayrağı’ndan sonra Atatürk Posteri 2. sırayı alırken diğer satılan flama çeşitleri şu şekilde Olta Bayrak – Makam Bayrağı – Plaj Bayrağı – Kırlangıç Bayrak – şeklinde liste uzayıp gidiyor.

Bu senenin öne çıkan flama çeşitlerini firma yetkilileri şöyle değerlendiriyor; “Makam Bayrağıbayrak satışı son yayınlanan tüzükle her kurumda zaruri hale geldi bu yüzden kurum ve kuruluşlar makam flama ve bayraklarına yöneldiler. Son 3 yılın da gözde flaması Olta Bayrak her kesim tarafından kullanılan bir bayrak çeşidi oldu bu yüzden olta bayrak satışı yükselmiş durumda”. Türk Bayrağı satışı ve Online bayrak satışında en çok bayrak satın alan şehirAnkara oldu.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.