AnasayfaHaber › CEPTETEB ile Tüm Bankacılık İşlemlerinizi Kolayca Halledin

CEPTETEB ile Tüm Bankacılık İşlemlerinizi Kolayca Halledin

Teknolojinin gelişmesi, birçok alanda olduğu gibi bankacılık sektöründe de birtakım değişiklikleri beraberinde getirdi.  Bu değişikliklerin en önemli örneği de dijital ve mobil bankacılıktır. Müşterilerine daha iyi hizmeti sunabilmek için birçok banka artık dijital ve mobil kullanımına geçti.

Çağın yeniliklerine ayak uyduramayan birçok banka rakiplerinden geri planda kaldı ve bu sektördeki güçlerini kaybettiler. Tam aksine hızla bu yeniliklere uyarak bünyesinde gerekli değişiklikleri yapan bankalar diğerlerine göre bir adım öne çıktılar ve bu yeni pastadan pay almayı başarabildiler.

Bankacılık sektördeki bu değişiklikleri hakkıyla yerine getiren ve müşterileri her daim en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan TEB, CEPTETEB hizmetini başlatarak kendine düşen payı almayı başarabildi. Geçtiğimiz günlerde CEPTETEB ‘in 1. Yaşını kutlayan TEB yapmış olduğu cazip kampanyalar ve müşterilerine sunduğu indirim fırsatları ile rakipleri ile arasındaki farkı kapattı ve dijital ve mobil bankacılıktaki yerini aldı.

CEPTETEB ile TEB müşterileri banka şubelerinden halletmeleri gereken para transferi, kredi kartı işlemleri, fatura ödemeleri, hisse senedi, döviz ve fon gibi tüm bankacılık işlemlerini oturduğu yerden yapma imkanına sahip hale geldi. Bu sayede banka şubelerinde uzun kuyruklarda bekleme zahmetinden hem de boşa vakit kaybetmekten kurtulmuş olundu.

Dijital ve mobil bankacılık sadece zaman tasarrufu yapmanızı sağlamıyor, şubeden işlem yapmadığınız için şube masrafı gibi gereksiz harcamalardan kurtulmuş olmakla birlikte sadece CEPTETEB müşterilerine sunulan avantajlı kampanyalardan ve uygun faiz oranlarından faydalanma imkanına da sahipsiniz. Ayrıca 7/24 canlı müşteri hizmetleri ile görüşerek problem yaşadığınız konularda da sorunlarınızı vakit kaybetmeden kolayca halledebileceksiniz.

Dijital ve mobil bankacılıkta hızla gelişen ve müşterilerine en iyi hizmeti sunma görevinden asla taviz vermeyen TEB’in CEPTETEB hizmeti ile müşterilerine sunduğu hizmetten yararlanmak için geç kalmayın.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.526 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar