AnasayfaHaber › Elektrikli Fluence fiyatı belli olmuş!

Elektrikli Fluence fiyatı belli olmuş!

Türkiye ‘ de ilk olma özelliğini taşıyan elektrikli Renault Fluence ‘ in satış tarihi ve fiyatı belli oldu. Elektrikli Renault Fluence ile İstanbul dan Ankaraya 10 liraya gidebilecekmişiz!. Şimdi beni düşünce sardı. Türkiye ‘ nin sayın! büyükleri, yine bir çözüm bulup millete yamayacaklardır. Zaten işleyiş hep böyle değilmidir. Zengin yer, fakir çalışır. Siyaset yapmak istemiyorum ama bu devlet büyüklerimiz, yine çözümünü bulmuşlardır. Konuya dönecek olursak, elektrikli Renault Fluence ‘ in fiyatı 60 bin TL olarak belirlenmiş. Ayrıca 100 km ‘ de 2,5 liralık elektrik harcıyormuş. Bataryası ise 4,5 liraya doluyormuş. Tam şarj olduğu zaman ise 160 KM yapılabilirmiş. İşte fiyat böyle. 2012 yılının Mart aylarının ortalarında piyasaya sürüleceği konuşuluyor. Ee hadi hayırlı olsun. Deneyen illa ki olacaktır. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. kulağa gayet hoş geliyor. tabi bir değişiklik olmazsa 🙂

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.194 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.