AnasayfaHaber › Erdinç Yıldırım Kişisel Web Sitesi

Erdinç Yıldırım Kişisel Web Sitesi

Erdinç yıldırım kişisel web sitesinde istediğiniz konuda güncel konularda yazıları bulabilirsiniz.

Hakkımda bilgiler ve istediğiniz konular hakkında sorular sorabilirsiniz. Web tasarım ve web dilleri hakkında sorularınızı da iletişim kısmından sorup en kısa sürede cevabınızı alabilirsiniz sadece web tasarım değil bilgisayar ve site kategorilerimiz hakkında istediğiniz sorularınıza da yanıt bulabilirsiniz.
Son zamanlarda çok meşhur olan metin2 oyunu ile de loncalar lonca logoları ve diğer tasarım isteklerinizi de tasarlayım ücretsiz olarak yayınlamaktayım.
Ve
Metin2 lonca logoları, logo isteklerinizi istediğiniz gibi hazırlayıp ekliyorum.

Ve aynı zamanda metin2 lonca simgeleri’ni de hazırlayıp ekliyorum.

Erdinç Yıldırım kişisel web sitesi tamamen güncel ve özgün bir sitedir. Ve siteye sizde içinizden gelen yazılarınızı da yayınlayabilirsiniz ve aynı zamanda sevgilinize olan sevginizi tüm site kullanıcılarına duyurabilirsiniz veya güzel söz olsun etkileyici söz olsun hepsini istediğiniz gibi yayınlatabilirsiniz.

Beypazarı

Memleketim olan Beypazarı ile ilgili olarak da bazı önemli haberlerden de haberdar olabilirsiniz turizm şehri olan Beypazarı’nda gezilebilecek görülebilecek neresi varsa hepsini bakıp gezip görebilirsiniz.
ERDİNÇ YILDIRIM

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.