AnasayfaHaber › Evdeki Zamanınızı Paraya Çevirebilirsiniz!

Evdeki Zamanınızı Paraya Çevirebilirsiniz!

Evde iş imkanı; dışarda çalışmaya zamanı olmayanlar ya da evde ek gelir elde etmek için çalışma ortamının evde olmasıdır. Ev hanımlarının, üniversite öğrencilerinin, emeklilerin ya da gün boyu çalışıyorum ama kazancım yetmiyor diyenlerin evde yaptıkları birçok iş imkanı bulunmaktadır. Yapabileceğinizin işin sınırı bulunmamaktadır. Önemli olan kendi yetenek ve becerilerinize göre evde yapılacak işi bulmanız gerekmektedir. Ev işveren firmalarla iletişime geçebilir ya da internet üzerinden bu işleri bulabilirsiniz.

Evde yapılabilecek iş fikirleri

İş fikirleri; gününüzün uzun bir süresini internette geçiriyorsanız blog kurup yönetebilir, çeviri yapabilir, muhasebe işi, makale yazarlığı, evde çağrı merkezi kurabilirsiniz. Dikiş işi, kurdele işi, evde günlük yemek yapımı, mum işi, sabun iş, kalem işi, davetiye işi, oyuncak işi, pasta – börek işi gibi el becerisi isteyen işler yapabilirsiniz.

fikir10

Vazgeçmeyin

Evde yapılacak işleri asla sınırlandırmak mümkün olmayacaktır. Yaptığınız işlerin birçoğu adet fiyatı üzerinden değerlendirilmektedir. Sakın adet fiyatından dolayı bu işleri yapmaktan vazgeçmeyin. Çünkü adet fiyatı düşük olsa bile aylık veya günlük olarak yapmış olduğunuz iş sayısı fazlalaştıkça alacağınız miktarda aynı oranda artacaktır. Özellikle de ev hanımları gününüzü büyük bölümünü boş olduğu için aylık olarak istediğiniz tutarı kazanmak tamamen sizin elinizdedir. Ayrıntılı bilgi için Fikir10.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.345 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar