AnasayfaHaber › Hilal Kaplan Kimdir? Kaç Yaşında Nereden ve Hilal Kaplan Biyografi

Hilal Kaplan Kimdir? Kaç Yaşında Nereden ve Hilal Kaplan Biyografi

Hilal Kaplan kimdir? Hilal Kaplan ülkemizde yazarlık mesleğini icra eden isimlerden birisidir. Kısa zaman öncesinde Türk Bayrağının ismi değiştirilmeli söylemleriyle ekranlara gelen Hilal Kaplan biranda en çok konuşulan isimlerden birisi haline geldi. Hilal Kaplan kimdir, Hilal Kaplan kaç yaşında ve Hilal Kaplan nereli soruların yoğun bir şekilde sorulması üzerine sizlerle Hilal Kaplan biyografi bilgilerini paylaşmaya karar verdik. Açılım kapmasında Türklerin nabzını yükseltici bu tarz hareketlerin yapılmamasını ve tekrar edilmemesini temenni ederiz.

Hilal Kaplan Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Biyografi

Hilal Kaplan doğum tarihi 15 Ağustos 1982’dir. Hilal Kaplan İstanbul ilinde dünyaya geldi. Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra girdiği Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2004 yılında mezun oldu, 2006 yılında Boğaziçi üniversitesi sosyoloji bölümünde yüksek lisansına başladı. Burada öğrenimi devam ederken hem okulunda hem de sivil toplum örgütlerinde siyasi faaliyetlerde bulundu. 27 Şubat 2008 tarihinde başörtüsü yasağının üniversitelerde kaldırılmasının arifesinde iki başörtülü arkadaşı ile birlikte Söz konusu özgürlükse hiçbir şey teferruat değildir: Biz henüz özgür olmadık başlığı ile manifesto niteliğinde bir metin yayınladı.

Hilal-Kaplan

Bu yazımızda Hilal Kaplan Kimdir ve Hilal Kaplan Kaç Yaşında gibi bilgileri öğrenmiş oldunuz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.882 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.