AnasayfaHaber › İnci Sözlük erişime kapatıldı – İncisözlükedokunma!

İnci Sözlük erişime kapatıldı – İncisözlükedokunma!

22 Kasım 2011 filtre uygulamasından sonra yavaş yavaş sitelere sansür gelmeye başlamıştı. Tabi ilk olarak herkesin aklı ” inci sözlük ” de idi. Kapatılacak mı , kapanacak mı ne olacak soruları gündemde idi. O günden bu yana herhangi bir işlem gerçekleşmedi ta ki bugüne kadar. Artık inci sözlük bugünden itibaren erişime engellendi. Bu haber inci sözlük yazarlarını ve takip edenler tarafından tepki ile karşılandı. Bu tepkiler üzerine , inci sözlük sevenleri ve  takip edenleri , twitter ‘ da trend yaptılar. Twitter ‘ da #incisozlukedokunma kelimesi ile tepkilerini dile getirdiler. Ben ‘ de birinci nesil yazar olarak bu sansürü sonuna kadar kınıyorum ve İNCİSÖZLÜKEDOKUNMA! diyorum. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak neler değişecek hep birlikte göreceğiz. 

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. […] verdiğimiz haber ‘ de , inci sözlük mahkeme kararı ile kapatılmıştı. Kimin ve kim tarafından […]

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.