AnasayfaHaber › İskambil Falı Bak

İskambil Falı Bak

Geçmiş tarihden bu yana bir çok kişinin dönem dönem merakla yapmış olduğu İskambil Falı aslın da bizlere her zaman istediğimiz sonucu vermez ancak bizleri her zaman mutlu etmeyi başarmış bir uygulamadır. İnsanların elle bakmış oldukları ve bir birlerine misafirliğe gittiklerinde komşu bana bir İskambil Falı Bak demekten ziyade artık günümüz de insanlar bunu yapmak istediklerinde teknoloji araçlarını kullanarak çok daha kolay ve kendi başlarına yapmaktadırlar.

Gerçek tarihi tam olarak bilinmeyen iskambil falının İskambil destesindeki her bir karta ayrı bir anlam yüklenmesiyle oluştuğunu söyleyebiliriz.Biraz eğlence biraz da zaman geçirmek için bakılan bu falın bir çok değişik metodu bulunmaktadır.

iskambil-falı

Biz burada sizin için desteyi karıştırdık ve kardık.Tek yapmanız gereken içinizden geçen kartı seçmek ve falınızın keyfini çıkarmak. Diğer soru ve önerileriniz için lütfen yorum kısmını kullanınız.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.