AnasayfaHaber › İşyerleri İçin Yeni Nesil Platform: BizPoint

İşyerleri İçin Yeni Nesil Platform: BizPoint

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren internet, kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Bugün sizlere hem işyerleri için hem de tüketiciler için kolaylıklar sunan bir platformdan bahsedeceğiz: BizPoint!

Bizpoint’in ihracat yapmakta olan firmalar için hazırladığı sistem sayesinde yakalayacağı avantajlara göz atmanızda fayda var. Bu sistem sayesinde firmalar, tanıtım ve pazarlama çalışmalarını kolaylıkla yürütebilirler. Firmaların BizPoint sayesinde sağlayacağı avantajlar arasında iş ilanları, ürünleri arama, meetup organize edebilme, yorum yapabilme ve daha birçok ücretsiz servislerden yararlanabilirler.

BizPoint, hem işyerleri hem de tüketiciler ihtiyaç duydukları bir çok inovatif çözümleri, çeşitli fırsatları ve faydalı araçları tek çatı altında bulabilecekler. Entegre İş Otomasyonları Araçları ile özellikle satış, pazarlama ve tedarik faaliyetlerini artırmaya ve geliştirmeye yardımcı olmak amacıyla kurulan bir kurumsal girişim firması olarak öne çıkıyor. BizPoint işyerleri için yüksek nitelikli interaktif ve proaktif bir sistem sunarken tüketiciler için de oldukça birçok farklı yenilikçi özellikleri barındırıyor.

Bizpoint ithalat ve ihracat sistemi oldukça basit bir yöntem ile çalışıyor. Platformun sağladığı çoklu dil seçeneği sayesinde iş yerinizde ingilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile yurt dışında tanıtabilirsiniz. Böylece iş ağınızı genişletebilecek, yurtdışına açılma konusunda sizlere yön gösterebilecek.

Şirketlerin en önemli özelliklerinden birisi de pörtföyü genişletmek. Bunun içinde interneti doğru kullanmak gerekiyor. Basit bir arayüzü olan BizPoint’i kullanarak şirketinizi dünyaya duyurabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.874 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.