AnasayfaHaber › Katar Kuruyemiş

Katar Kuruyemiş

Kuruyemiş, öylesine atıştırmalık bir gıdadan çok farklı lezzetlere açılan bir kapı, bir kültürdür. Hayatın hemen her anında tüketilebiliyor olması kuruyemişleri daha da önemli kılar. Sinemada, piknikte, sokakta, parkta, sofrada, televizyon izlerken, muhabbet ederken… Üstelik her damak zevkine uygun bir kuruyemiş çeşidi mutlaka olduğundan aynı zamanda kısıtlı bir kitleye değil, herkese hitap eder. Bu geniş ürün çeşitliliğine sahip kuruyemiş dünyasında en lezzetli kuruyemişlerin üreticisi Katar kuruyemiş, leziz ve taptaze çerez çeşitleri ile kuruyemiş severlere bambaşka bir deneyim sunuyor.

kuruyemiş

kuruyemiş

1982 yılında faaliyet göstermeye başladığı kuruyemiş sektöründe, o tarihten beri sürekli yükselen bir ivme ortaya koyan Katar Kuruyemiş, en kaliteli kuruyemişleri, en teknolojik yöntemlerle işleyerek sofralara taşıyor.

kabak çekirdeğinden tuzlu yer fıstığına, bademden ayçekirdeğine, beyaz leblebiden kajuya ve fındıktan kavrulmuş antepfıstığına en lezzetli kuruyemişlerin üreticisi Katar Kuruyemiş ürünleri pek çok seçkin mağazada temin edilebileceği gibi kendi markası Dudu Çerez ismi ile de İstanbul’un çeşitli yerlerindeki mağazalarında hizmet veriyor. http://www.katarkuruyemis.com adresinden dilerseniz Katar Kuruyemiş ve birbirinden lezzetli ürünleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.