AnasayfaHaber › Kim Kimdir?

Kim Kimdir?

Acun Ilıcalı günümüzün en aranan televizyon yapımcısı ve sunucusudur. Düzenlendiği yarışma programları her sezon adından sıkça söz ettirmektedir. 29 Mayıs 1969 doğumlu olan sanatçı Erzurum’ludur.

Acun Ilıcalı çeşitli iş deneyimlerinden sonra denenmek üzere spor muhabirliğine başlamıştır. Burada başarılı olunca dünyayı dolaşarak başka bir program yapmaya başlamıştır.

Yıllar içinde kariyeri oldukça iyi ilerleyen ve başarılarına başarı katan Acun Ilıcalı önceki yıllarda stand up gösterileri de yapmıştır. 2013 yılında TV8’i satın alan Acun Ilıcalı gelecek yıllarda televizyon sektöründe çok daha büyük hedefler arzuladığını belli etmiştir.

Daha önce iki defa evlilik yapan Acun Ilıcalı dünya çapında izlenen birçok yarışmam programının Türkiye versiyonlarını izleyicilerine sunmaktadır. Oldukçada başarılı olmaktadır.

Kim kimdir?
Mevlana kimdir?
Nikola tesla kimdir?
Ahmet yesevi kimdir?
Albert einstein kimdir?
Evliya çelebi kimdir?

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

2 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Nereden nereye beeee

  2. Güzel bir başarı öyküsü

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.538 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.