AnasayfaHaber › Melih Gökçek’in Ergen Videosu : Kendim Ettim Kendim Buldum

Melih Gökçek’in Ergen Videosu : Kendim Ettim Kendim Buldum

İlahi Melih Gökçek kendini rezil etmeye doyamıyorsun. Başbakan’ın yanında tüm gün Twitter‘da gezinip durursun. Birde sen Ankara’nın Belediye Başkanısın. Nede güzel oldu kafiye. Dostlar son günlerin bombası Melih Gökçek. Hemde provakatör Melih Gökçek. Bu adam Türkiye’nin başkenti Ankara’nın Belediye Başkanı. Evet evet yanlış duymadınız. Gezi Parkı olayları için ne diyor biliyor musunuz? Yabancılar bu ülkeyi bölemez. Bölen yokki zaten sayın başkan! Bölen sizsiniz. Aşırı dindarcılık oyunlarınız ile bu ülkeyi bölmeye ve iç savaş çıkarmayı sizler istiyorsunuz. Mitinglerde yaptığınız konuşmalar. Atatürk’e hakaret eden bir BAŞBAKAN! Atatürk’e Ayyaş diyen bir devlet bakanı.

Konu nereden nereye geldi. Neyse aşırı derece de Melih Gökçek tahrik ediyor bizi. Geçtiğimiz günlerde bir video yayınladı Twitter’da. Neymiş efendim, Türkiye’yi karıştıranlar yabancı kişilermiş. Kitap okuyan eylemciler polisi tahrik ediyormuş. Zaten Türk Polisi benim için bitmiştir. Herkes içinde öyledir.

Melih Gökçek yayınladığı video’da bir şarkı yayınlamış. Kendim Ettim Kendim Buldum diye. Şimdi bu tahrik değilde nedir aga? Siz devlet büyüğü olarak böyle saçma sapan bir işe nasıl kalkışırsınız ki. Sayın Melih Gökçek lütfen istifa et la. Çok gereksiz bir insansınız samimiyim. Size o koltuk yakışmıyor. Hele bu yayınladığınız video ile başkası adına utanmak kelimesini bana uydurdum yani. Ulan ben var ya neyse. Haydi izleyin gülün.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.846 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.