AnasayfaHaber › Memurlar

Memurlar

Bilindiği gibi İçişleri Bakanlığı tarafından açıklanan koruma memuru alımı ile ilgili haberler gündemi sarsmaya devam ediyor. Başlangıçta 10 bin koruma memuru alımı yapılacağı ile ilgili haber verilmişti. Ancak bu sonradan ilk aşamada 10 bin koruma memuru daha sonra ise bu sayının 30 bin koruma memuru alımı ‘ na çıkacağı haberi verildi. Emniyet Müdürlüğü Teşkilatı ise bu konu üzerinde çalıştıklarını son haber olarak duyuldu.

Bilindiği üzere adalet bakanlığı infaz koruma memurluğu için 1988 kadrolu infaz koruma memuru alımı vermişti. Bunu önceki konumuzda yayınlamıştık. Başvuru tarihleri geçti. Sıra geldi sıralama sonuçlarına. Adalet bakanlığı nereye başvurulursa alınacak kişinin 5 katı kadar sıralamaya gireceğini duyurmuştu. Örneğin fethiye’ye 100 infaz koruma memuru öğrencisi alım ilanı verildiyse sıralamaya 500 kişi alıcaklardır. Alımlar neye göre yapılıyor derseniz öncelikle puana bakılmaksızın adalet mezunu öğrencileri sıralamaya ilk olarak alırlar. Daha sonra lise,önlisans,lisans farketmeden kimin puanı daha yüksekse ilk olarak o puandan almaya başlarlar sırayla. Buna göre sonuçlar 7 aralıkta açıklanıcak arkadaşlar.. Sonuçlar açıklandıktan hemen sonra bu konuda size yayınlıcaz.

Bim iş başvurusu yaparak sizde Bim marketler zincirinin gücünden güç alabilirsiniz. Bim personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan bim eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bim insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde: Başarısının gücünü çalışanlarının üstün performansından alan BİM Personel Alımı, büyümesini her geçen gün sürdürürken yeni personel istihdam etmeye devam ediyor. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere 14 bin 900?ün üzerinde personel istihdam eden BİM, hızla gelişen mağaza, depo ve ofis operasyonlarında görev alacak, başarıya odaklı, kariyer yapmak isteyen genç arkadaşlara ihtiyaç duyuyor. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az lise mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişiği olmaması tercih edilmektedir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.882 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.