AnasayfaHaber › Minibüs Kiralama Hizmeti

Minibüs Kiralama Hizmeti

Sevgili okurlar bu yazımızda sizlere İstanbul bölgesinde 1999 yılından itibaren vip minibüs kiralama hizmeti sağlayan Özkaynak Turizm’ i sizlere tanıtacağız. Firma hem şoförlü, hemde şoförsüz olarak sizlere kiralama hizmeti sağlamaktadır. Bünyesinde yer alan vip ve standart minibüslerle bu hizmeti sağlamayan firma, uygun fiyat garantisini de sizlere sunmaktadır. Bu sayede sizler uygun fiyatlarla ve full donanımlı araçlardan kurumsal ayrıcalıklarla yararlanabileceksiniz. Firma bu sektörde gerekli olan tüm belgere sahip olmakla birlikte sizlere daha iyi hizmet verebilmek için vip minibüs kiralama sektöründe hizmet kalitesini üst seviyeye taşıma maksadı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Dilerseniz firmayı dahada yakından tanımak için hizmet ve araçlardan bahsederek devam edelim.

Şoförlü ve Şoförsüz Vip Minibüs Kiralama

Özkaynak Turizm sizlere sağladığı vip minibüs kiralama hizmetini bünyesinde bulundurduğu profesyonel şoför kadrosu ile desteklemektedir. Sizler iş durumunuzda ihtiyacınıza uygun olarak şoför talebinizi firmadan temin edebilirsiniz. Firma bünyesinde dil bilen şoförleri bulundurmaktadır. Sizler bu sayede gideceğiniz yere en güvenli sürüş ile ulaşacak ve sadece seyahatinizin keyfini süreceksiniz. Firma sizlere sağlamakta olduğu şoför teminini vip minibüs kiralama hizmetine ek olarak firmadan talep etmeniz durumunda sizlere bu hizmetle alakalı bilgiler verilmektedir.

minibüs-kiralama

Kiralık Mercedes Vito Hizmetinde Full Donanım

Özkaynak Turizm sizlere sağlamakta olduğu hizmette kiralık mercedes vito araçlarla sizlere kaliteli bir seyahat için konforlu bir araç sunmaktadır. Firma tamamen sizlerin seyahat esnasındaki ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tüm araçlarını dizayn ettirmiştir. Bu sayede sizlere kusursuz bir araçla seyahat etme imkanı bulacaksınız. Firma kiralık mercedes vito hizmetinde sunduğu araçları şu şekilde donatmıştır. Ultra lüks araçlar içerisinde; çift masa, çift amerikan bar, 32¨ tv, buzdolabı, şoförle paralel telefon, apple tv, dokunmatik kontrol panelleri, elektrikli koltuklar ve daha fazlası sizlere sunuluyor. Orta segment vip araçlarımız içerisinde ise; elektronik masa, tv, dvd player, buzdolabı ve 220 elektrik çıkışı yer almaktadır. Bu denli lüks araçlarla seyahat etmek isterseniz hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Uygun Rezervasyon Seçenekleri

Firmadan hizmet alabilmek için yapmanız gereken sitede yer alan iletişim adres ve telefonlardan yetkililere ulaşmak ve rezervasyon işlemini gerçekleştirmek. Hizmet alabilmek için sahip olmanız gereken kredi kartı ve 3+ yıllık ehliyet. Firmaya ulaştığınızda yetkililer sizlere teslim edecekleri araçla ilgili bilgilendirmekte ve sizlerin ihtiyacına en uygun aracı şahsına tahsis edilmektedir.

Site: http://www.ozkaynakturizm.com

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.