AnasayfaHaber › n11.com’da Paypal Dönemi Başladı

n11.com’da Paypal Dönemi Başladı

İnternet üzerinden artık alışveriş yapmak çok basit. Bundan 4 yıl önce insanlar korkarak alışveriş yaparlarken günümüzde hiç gözünü kırpmadan alışveriş yapılabiliyor. Kredi kartlarını acaba internet’te paylaşsam sorun olur mu gibi sorunlar tarih oldu artık. İnternet üzerinden modaya dair alışveriş faaliyeti gösteren n11.com’da güvenli ödeme dönemi başladı. Bundan böyle n11.com’da alışverişlerinizde Paypal ödemesi yapabileceksiniz.

İlk olarak 2012 yılında Doğuş Gurubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında faaliyete giren Doğuş Planet’in bir parçası n11.com, PayPal ile anlaşarak ödeme seçenekleri arasına yenisini eklemiş oldu.

paypal-online-shopping

Bundan böyle daha güvenli bir ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. n11.com’da alışveriş yaparken Paypal ödeme seçeneğini işaretlerseniz sizler için daha güvenli ve hızlı bir yöntem olacaktır.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.261 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.