AnasayfaHaber › Organik Kırkağaç Altınbaş Kavunu Tohumu

Organik Kırkağaç Altınbaş Kavunu Tohumu

Kırkağaç Altınbaş Kavunu Tohumu

Organik tohum pazarına hoşgeldiniz. Kırkağaç ilçesinin eski atalarından gelen kırkağaç kavunu olarak bilinen kavun tohumudur. Sert ve kalın kabuklu kavun tohumu olan bu tohum nakliyeye dayanıklı kışın saklamaya uygundur. Kabuk kalınlığı 2 cmdir.sarı zemin üzerine koyu yeşil ve siyahımtrak işlemelidir.Kırkağaç Altınbaş Kavunu Meyve ağırlığı ortalama 5-7 kg\r\arasında değişmekle birlikte daha irilerinede rastlanmaktadır.Manisa Kırkağaç yöremizin tadıyla,rengiyle ve lezzetiyle meşhur olan kavun cinsidir. Sulu ve Kırsal araziler için uygun ve elverişlidir.

Kökenlerde kelek kırma aralama yapıldığında ise 10 kg civarında kavun verebilmektedir. asitsiz bir yapısı ile tatlı bir kavun cinsi olup kış aylarına kadar iyi muhafaza edildiğinde dayanmaktadır. ayrıca turşuluk kavun olarak ekilmektedir. Tohumları iri taneli ve dolgundur. uzunsu bir yapıyla içi etli ve dolu bir kavundur.

2

Kırkağaç Altınbaş Kavunu Tohumu nasıl seçilmektedir. Kökenin belirli bir kısımlarından kavun rengi tipine bakılarak seçilir. tohumların seçilmesinden sonra yıkanıp kurutma işlemi yapılmaktadır. daha sonra savurma işlemi ile % 99 organik ve premium tohum elde edilmektedir.

KAYNAK : www.kirkagackavunu.net

KIRKAĞAÇ ALTINBAŞ TOHUMU İÇİN BİZİMLE AŞAĞIDAKİ NUMARADAN İLETİŞİME GEÇİNİZ..

Kg Fiyat 80 TL

0 546 891 48 56

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.261 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.