AnasayfaHaber › Parça Kontör Bayiliği

Parça Kontör Bayiliği

İnternet, hayatımızın artık vazgeçilmezi olmuş durumda. İnternet ile gelen yenilikler ve kolaylıklar hayatımıza yön veriyor artık. Bundan senelerce önce hatırlayacaksınız kontörler azami 20 tl ile başlıyordu. 100 kontör 20 tl, 200 kontör 35 tl vs gibi fiyatlar ile satılıyordu. Telefonların artık Türk Lirasına geçmesi ile birlikte parça kontörlerde satılmaya başlandı artık.

Eskiden parça kontör alma olayı yoktu ve şimdilerde kontör olayları parçaya bölünerek bu şekilde hizmete sunuldu. Parça kontör ile bakiyeniz bitse bile hemen yükleme şansına sahip oluyorsunuz.

Tüm operatörleriniz için Avea, Vodafone, Turkcell hatlarınıza güvenilir şekilde parça kontör yükleme fırsatınız bulunuyor. İnternetin gelişmesi ile birlikte toptan parça kontör satışı artmış olup, online olarak cep telefonu hatlarına internetten kolaylıkla online yükleme yapılabiliyor. Hatta buna ek olarak avantajlı fırsatlar sunan sitemiz tlkontorbayiligi.com kredi kartı ile kontör yükleme hizmetiyle de bir ayrıcalık sunuyor.

parça-kontör

Sizlerde parça kontör bayiliği satın almak için tlkontorbayiligi.com adresine gidip bayilik verilecektir yazısına tıklayarak bayilik alabilirsiniz. Ayrıca fatura tahsilat bayi‘de veren firmadan hemen bayi girişinizi alarak işe koyulabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.