AnasayfaHaber › Parça Kontör

Parça Kontör

Günümüzde artık internet ile birlikte bir çok şey değişti. Telefonlara artık parça kontör olayı da eklendi. Eskiden parça kontör alma olayı yoktu ve şimdilerde kontör olayları parçaya bölünerek bu şekilde hizmete sunuldu. Parça kontör ile bakiyeniz bitse bile hemen yükleyebiliyorsunuz.

Tüm operatörleriniz için Avea, Vodafone, Turkcell hatlarınıza güvenilir şekilde parça kontör yükleme fırsatınız var artık. İnternetin gelişmesiyle toptan parça kontör satışı artmış olup, online olarak cep telefonu hatlarına internetten kolaylıkla online yükleme yapılabiliyor. Hatta buna ek olarak avantajlı fırsatlar sunan sitemiz tlkontorbayiligi.com kredi kartı ile kontör yükleme hizmetiyle de bir ayrıcalık sunmaktadır. Sizlerde parça kontör bayiliği satın almak için tlkontorbayiligi.com adresine gidip bayilik verilecektir yazısına tıklayarak bayilik alabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. trkontor.com

    başarılar

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.