AnasayfaHaber › Posta ve Hürriyet Gazetesine İlan Verme

Posta ve Hürriyet Gazetesine İlan Verme

Hürriyet gazetesine ilan verme konusunda gazete ilan servisi olan http://www.hurriyetseriilanver.com adresli web sitesi size yardımcı olacaktır. Bu Web sitesine girerek Hürriyet ilan servisine ulaşabilirsiniz internet üzerinden ilanlarınızı kolayca verebilirsiniz.

Türkiyede en çok okunan trajı en yüksek olan gazetelerin başında gelen hürriyet gazetesine seri ilan vererek dönüşümlerinizi kısa sürede sağlayabilirsiniz işyerineze uygun olan elemanı bulabilir , emlağınızı aracınızı kolayca satıp kiralayabilir, ürününüzü hizmetinizi tanıtarak yüksek kitlelere hitap edebilirsiniz. gazeteye kayıp ilanı , eleman ilanı ver, emlak, vasıta , iş makinası, insan kaynakları ilanı, vefat anma ve başsağlığı gibi sosyal ilanlarıda hürriyet ilan servisi aracılığı ile hürriyet ilan verebilirsiniz.

posta ilan ver Türkiyenin her yerine hizmet veren hürriyet ilan servisine başında alan kodu olmadan 444 19 59 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitesine girerek ilan formunu doldurarak ilanlarınızı internet üzerinden gönderebilirsiniz.

Posta gazetesine seri ilan vererek aradığınız elemana kısa sürede ulaşabilir, kıymetli gayrimenkullerinizi satıp, kiralayabilir . aracınızı satabilirsiniz, işyerinizi devredebilirsiniz posta gazetesinin diğer gazetelerden avantajı düşük fiyata daha uzun süre yayın yapmaktadır eleman ilanlarında 2+3 ve 1+2 gibi kampanyalar vardır.Ayrıca kayıp ilanlarınızı en ekonomik olarak posta gazetesine verebilirsiniz. kayip kimlik ,kayıp sürücü belgesi , kayıp diploma , kayıp öğrenci kimliği gibi belgeler için en cazip fiyat posta gazetesindedir.

İstanbul Avrupa : 0 (212) 275 83 80

İstanbul Anadolu: 0 (216) 411 63 33

Ankara : 0 (312) 310 97 64

GSM : 0 (532) 414 98 45

portalizma.com adresi ile güncel haberleri okuyabilirsiniz. Haberlerin yanı sıra eğlenceli vakit geçirmeni için herşey düşünülmüş. Video, oyun, fotoraf galerisi gibi birçok aktivite bulunmaktadır.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.194 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.