AnasayfaHaber › Yeni Doodle: Londra 2012 Ritmik Jimnastik

Yeni Doodle: Londra 2012 Ritmik Jimnastik

Londra 2012 Olimpiyatları bu yaz herkesi heyecanlandırmayı başardı. Dev arama motoru Google‘ın da internet tarayıcılarımızın anasayfasını birbirinden renkli ve eğlenceli Londra 2012 oyunları ile süslemesi apayrı bir güzellik oldu.  Futbol, basketbol, boks, voleybol ve daha birçok spor dalında yarışmaların düzenlendiği Londra 2012 olimpiyatlarının bugüne özel Doodle‘ı Londra 2012 Ritmik Jimnastik.

Neredeyse tüm spor dallarını içine alan jimnastik vücudun fiziksel yapısını düzenleme ve geliştirme amacıyla düzenli hareket ettirme sanatıdır. Bunun için herhangi bir spor dalının antrenmanı sırasında ısınma için başlıca jimnastik hareketleri kullanılır. Vücut bu sayede yavaş yavaş spora adapte olacaktır. Konuyu daha farklı yerlere saptırmadan esas konumuza geri dönmek istiyorum.

 

 

 

 

 

 

 

Özel günleri yansıtma işini Doodle‘lar sayesinde gerçekten iyi başaran arama motoru Google bu defa da işini gerçekten iyi yapmış. Geçtiğimiz 2-3 gün boyunca yine Londra 2012 olimpiyatları ile ilgili Doodle’ları yayınlayan Google, ziyaretçileri eğlendirebilmek açısından HTML5 alt yapılı eğlenceli oyunlar sunmuştu. Bu defa sade bir resim ile karşımıza çıkmayı tercih eden Google’ın bir sonraki Doodle’ına dek görüşmek üzere.

 

Yazar : -EagLe-

Blogesinti ~ Teknoloji haberleri,Güncel blog,Sinema haberleri ve bir çok konudan haberiniz olacağınız bir güncel blogdur.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.874 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.