AnasayfaHediye › Doğum Günü Hediyesi Olarak Çiçek Gönderimi

Doğum Günü Hediyesi Olarak Çiçek Gönderimi

Doğum günlerinde hediye seçenekleri arayanlar için sürpriz konsepti olarak verilebilecek çiçek hediyesi uzaktan sipariş verilerek gönderilebilir. Teknolojik seçeneklerle pratik bir işleme dönüşen doğum günü hediyesi çiçek gönder işlemi çiçeklerin sunduğu özel bir hizmet seçeneğidir. Sanal ortamdaki mağazalardan seçtiğiniz çiçek türünü belirterek sipariş verebileceğiniz gibi telefonla direktif vererek de çiçek siparişi verebilirsiniz.

Çiçekçi adreslerinin ofisi ile iletişime geçerek aradığınız özellikteki çiçeği ve göndereceğiniz adresi bildirerek sipariş verebilirsiniz. Göndereceğiniz kişinin kim olduğunu da belirtmeniz önemlidir. Ofise giderek bu işi yapmak zaman kaybettirebilir. Bu yüzden telefonla sipariş seçeneği tercih edilebilir. Telefonla siparişte doğru çiçek seçimi bazen mümkün olmayabilir. Bu yüzden internet bağlantılı cihazlarınızdan çiçekçi web sitelerini ziyarete ederek bu adreslerden çiçek seçimi yaparak sipariş verebilirsiniz.

Sanal ortamdan sipariş vermek için sanal ortamdan beğendiğiniz çiçeği seçerek sepete ekleyecek adres ve teslimat bilgileri yanında ödeme işlemlerini yaptıktan sonra sipariş işlemini tamamlamış olacaksınız. Doğum günü partisi olan saati de belirttiğinizde uzakta olsanız da çiçek gönder işlemi ile partideymiş gibi hissedecek doğum günü kişisi ile aynı ortamdaymış gibi ortak hisleri yaşayacaksınız.

 

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.879 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.