AnasayfaHediye › Stresli Süreç

Stresli Süreç

Belki gün gibi ortada duruyor ama hatırlatmakta fayda var. Kendinize bir bütçe belirleyin ve o bütçe içerisindeki parçalara bakın. Elbette bazı özel stillerdeki parçaları bütçe dışına çıkarak da arayabilirsiniz, ama şunu unutmayın ki, bazı özenle hazırlanmış, girift işçiliğe sahip yüzükler bürçenizi aşabilir. 30000 Liralık cushion kesim bir pırlanta yüzüğe hayran kalabilirsiniz ama aynı pırlanta yüzük tarafından bütçenizi sıfırlama ihtimaliniz var.

Evet, stresli bir süreç. Harcıyor olduğunuz fazla miktarda paranın yanında bunun, sevginin hayatta bir kere yapılabilecek şiddetli bir ifadesi oluşu ve sonsuz birlikteliğin kesinliği gibi etkenler eklenince, olayın küçük bir yüzük almaktan biraz daha farklı boyutta olduğunu görebiliyor insan. Eğer kendinizi pırlanta yüzük alışverişi için rahat hissetmiyorsanız, ya da havanızda değilseniz başka zamana bırakın. Yüzüklere bakarken rahat, sakin ve olumlu olmanız gerekiyor. Harika bir deneyim olacak ve bundan keyif almalısınız yani eğer gerekliyse yüzük alma işini bir ya da iki gün için erteleyebilirsiniz. Rahat bir şekilde yapılacak pırlanta yüzük alışverişi doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.

tek-taş-pırlanta

Pırlanta modelleri ve detaylı bilgi için http://www.tekvin.com adresinizi ziyaret edebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.