AnasayfaMobilya / Dekorasyon › Aydınlatma Seçenekleri

Aydınlatma Seçenekleri

İç mekân dekorasyonunda ürünler her geçen gün farklılaşmakta ve kişilerin tercihlerine uygun hale gelmektedir. Seçilen mobilyalara yönelik aydınlatmalar da ev sahiplerinin özen gösterdiği konular arasında yer almakta. Özellikle sade ve modern detaylara sahip olan avizeler odaların havasını değiştirmekte etkili oluyor. Göz yormayan, dekoratif modelleri kırmızı, mavi, yeşil gibi dikkat çekici renklerle kombin yapılabilir. Ya da bej, pembe, pudra gibi soft renkler tercih edilerek dikkat çekici bir görünüm elde edilebilir.

Aydınlatma ile ilgili detayları maddeler halinde sizin için hazırladık:

*Son zamanlarda eski televizyonların yerini almaya başlayan Led televizyon modelleri aydınlatmalar ile bulundukları mekânları oldukça şık hale getirebiliyorlar. Televizyon ünitelerine ya da duvarlara yerleştirilen aydınlatmalar, tavanda yer alan aydınlatma modelleri gibi çeşitli seçenekler salonlarını ya da oturma odalarını dekore etmek isteyenlere hitap ediyor.

*Asma tavanlar modern bir iç mekân oluşturmak için ideal. Ancak bu tarz tavanları kullanırken aydınlatmanın da iyi yapılması gerekiyor. Bu anlamda doğru yerlerde kullanılacak aydınlatma alternatifleri istenilen görüntüye ulaşılmasını sağlayacaktır.

yeni-nesil-aydınlatma-seçenekleri

*Kâğıt aydınlatma modelleri ise hem uygun fiyatlarıyla hem de şık görünümleriyle dikkat çekiyor.

*Çocuk odasını şirin ve hoş bir görünüme kavuşturmak için seçilebilecek aksesuarların başında elbette aydınlatmalar geliyor. Bunun için dekorasyon yaparken avize tasarımları seçilebilir.

Mekânlarda kullanılan modeller kadar renkler de tasarımı tamamlamak açısından önemlidir. Örneğin siyah bir koltuk takımı kırmızı gibi çarpıcı bir renkle bütünleştirilebilir. Yumuşak renkleri tercih edenler içinse bu bej veya pudra tonlarında olabilir.

 

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.