AnasayfaMobilya / Dekorasyon › Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon Fikirleri

Dekor, düzen ve hoş görüntü anlamlarında kullanılmaktadır. Evinizi klasik veya şık eşyalar ile zevkinize uygun olarak dekore edebilirsiniz. Fakat uzmanların dekorasyon fikirleri kararlarınıza olumlu açıdan yön verebilir. Bu sebeple iyi bir araştırma yaptıktan sonra dekorasyona başlayın. Ev dekorasyonunda bütün odalar uyum içinde olmalı her oda farklı eşyalarla aynı tarzı yansıtabilmelidir.

Salon Dekorasyon Fikirleri

Bir evin en gözde, en şık ve en göz alıcı odası salon olmalıdır. Zaten ev denince de akla ilk salon gelir. Salon dekorasyon fikirleri mutlaka göz önünde bulundurulmalı bu hususta dekore edilmelidir. Küçük salonlar da beyaz renk kullanılması sonucunda salon büyük, geniş ve ferah görünür. Büyük salonlar da ise genellikle canlı renkler kullanılmalıdır. Canlı renkler odayı dolduracak ve göze getirecektir.

dekorasyon-fikirleri-2

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Evin içinde bulunan en özel oda yatak odasıdır. Yatak odası dekorasyon fikirlerini araştırmalı ve bu hususta dizaynını sağlamalısınız. Küçük bir yatak odası için pudra renkte mobilya ve beyaz renkte tekstil ürünleri kullanmanız odanızı ferah gösterecektir. Büyük bir yatak odasına sahip iseniz her parça düzenli ve yerli yerinde olmalıdır.

Ev Dekorasyon Fikirleri

Her insan evinde kendi tarzını görmek ister. Bu sebeple ev dekorasyon fikirlerine göz atmalı ve kendi tarzınıza uygun fikirleri bulup evinize yansıtmalısınız. Mutlaka seveceğiniz eşyalarla evinizi dekore edin bu size mutluluk ve enerji verecektir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.523 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.