AnasayfaMobilya / Dekorasyon › Doğtaş Mobilya Oturma Grupları

Doğtaş Mobilya Oturma Grupları


Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından Doğtaş, 2012 kampanyaları ve indirimleriyle yine çok konuşulacak. Fiyatlarıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı bir ilke haline getiren firmadan Mart ayı boyunca alacağınız tüm yatak odası ve genç odası mobilyalarında %30’luk indirimden faydalanabilirsiniz. Doğtaş Mobilya ‘nın 2012 kreasyonu gerçekten de çok kaliteli. Özellikle çocuk odalarıyla büyük bir ivme yakalayan firmanın kullandığı renkli duvar kağıtları ve ürünler çocukların psikolojilerini de olumlu yönde etkiliyor zira çocuk odaları bu açıdan çok büyük önem taşıyor. Karanlık renkler veya çocuğunuzu bunaltacak tasarımlar tercih ederseniz çocuğunuzun geleceğinde derin izler bırakabilirsiniz. Anne ve babaları bu konuda uyarıyor ve Doğtaş Mobilya‘nın oturma gruplarından bahsetmek istiyoruz biraz da. Doğtaş Mobilya oturma grupları bu sene de siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu tasarımlarla evlere konuk oluyor. 1000-3000 lira aralığındaki fiyatlar diğer firmalarla kıyaslandığında gayet uygun. Örneğin hemen hemen aynı parçalara sahip İstikbal Mobilya’nın Zen serisiyle Doğtaş Mobilya‘nın son ürününü karşılaştırdığımızda arada 200-300 liralık fiyat farkı çıkıyor. Bu da özellikle bütçesi yüksek olmayan aileler için oldukça büyük bir fark.
Doğtaş kadar Koçtaş’ın genç odası takımları da son yıllarda sıkça tercih ediliyor. Koçtaş genç odası takımları ile ilgili ayrıntılı bilgi ve fiyat listesi için sizlere http://www.dogtasmobilya.net sitesini öneriyoruz. Bu sitede 2012 ev dekorasyonu ve mobilya dekorasyonu modelleriyle en yeni mobilya kataloglarını bulabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.364 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar