AnasayfaMobilya / Dekorasyon › Duvar dekorasyonu ile ev dekorasyonuna hareket getirin

Duvar dekorasyonu ile ev dekorasyonuna hareket getirin

Ev dekorasyonu için çok önemli noktalardan biri olan duvar dekorasyonu, ufak birkaç detaya dikkat ederek son derece gösterişli bir mekan elde edebilirsiniz.

Duvar dekorasyonu öncelikle duvarın genel yapısına dikkat etmek gerekir. Duvarlarınıza son yıllarda tekrar moda olan duvar kağıtları kullanabilirisiniz. Yeni moda duvar kağıtları boyuna renkli çizgili, çiçek desenli, geometrik desenli gibi bir çok farklı duvar kağıtları olarak karşımıza çıkıyor. Bunun dışında cam tuğla kaplamalar ile duvarlarınıza yeni bir dekor tarzı yükleyebilirsiniz. Cam tuğlalar bir çok farklı renk kartelası ile karşımıza çıkıyor. Dilerseniz doğal taş döşemeli bir duvar dekorasyonu elde edebilirsiniz. Bunların dışında saten duvar boyaları tercih edebilir böylece sade ama kullanışlı bir duvar elde etmiş olursunuz. Zira saten duvar boyaları leke ve kir tutmaz özelliği ile çok kullanışlıdır.  Ayrıca duvarlarınıza renkli sticer dizaynları yapıştırabilirsiniz. Ayrıca 3d duvar kaplamaları da ortaya muhteşem bir görüntü çıkartıyor.

İşte bütün bu duvar dekor fikirleri arasından size hitap eden modele karar verip kısa sürede duvarlarına uygulatabilirsiniz.


Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.