AnasayfaMobilya / Dekorasyon › DUVAR KİTAPLIK MODELLERİ

DUVAR KİTAPLIK MODELLERİ

Duvar kitaplıkları evimizin vazgeçilmezleridir. Bazı kimselere göre, kitaplıklar gereksiz görülse de duvar kitaplıkları çoğu tüketiciler tarafından büyük oranda talep edilmektedir. Peki, biz tüketiciler yüzlerce duvar kitaplığı arasından nasıl seçim yapacağız. Duvar kitaplığı alırken nelere dikkat edeceğiz.

Kitaplık, yediden yetmişe her tüketiciye lazım olabiliyor. Evimizin her hangi bir köşesindeki bir kitaplık mutlak göz zevki açısından da çok güzel duracaktır. Kitaplık modeli seçerken dikkat edilmesi gereken nokta, kitaplığın fiyatından çok içerdiği malzemedir. Duvar kitaplığı modelleri günümüzde o kadar çok fazlalaştı ki seçim yapmak oldukça zordur. Bunun için öncelikle nasıl bir kitaplık istediğinizi firmalara giderek tespit edin ve daha sonra evinizin hangi köşesine veya duvarına koyacağınızı belirleyin. Unutmayın ki yanlış kitaplık seçimi sizi zor durumlarda bırakabilmektedir.

Duvar kitaplığı modeli seçerken tarzınıza göre yaratıcı ve farklı bir tarzda kitaplık modeli seçebilirsiniz. Kitaplığınızı duvarınıza koyduktan sonra kitap dizimi yaparken en tepeye daha az lazım olacak hafif ve ince kitaplarınızı, en alt sıralara ise ağır kitaplarınızı koyabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.882 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.