AnasayfaMobilya / Dekorasyon › Modern Ev Konseptinde İç Tasarımın Yeri

Modern Ev Konseptinde İç Tasarımın Yeri

Ev konsepti, iç tasarımın en önemli konularından biridir. İyi bir eve sahip olmak ve misafirlerinizin beğenisini kazanmak istiyorsanız en güzel mobilyalarla evinizi döşeyebilirsiniz. Ev içerisinde kullanılan mobilyalar, ev tasarımını doğrudan güzelleştirmektedir. Bu bağlamda özellikle koltuk takımları önemli bir yere sahiptir ve iç tasarımın büyük bir kısmını tek başına karşılar. Koltuk takımları, oda içinde bulunan diğer ev eşyalarıyla da uyum içerisinde olmalıdır. Aksi takdirde ne kadar kaliteli ve güzel olursa olsun diğer eşyaların arasında sırıtacaktır.

köşe takımları

köşe takımları

Koltuk takımlarının yanı sıra yatak odası takımları da ev konseptinde büyük önem arz eder. Yatak odası takımları, genelde özel yatak, dolap ve tamamlayıcı eşyalardan meydana gelmektedir. İyi bir yatak odası, renk ve şekil uyumlarını kapsamalı; renkler arasında bariz farklar olmamalıdır.

Ev tasarımınızı birkaç ufak dokunuşla kendi başınıza da yapabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz mobilyaların ve eşyaların uyum içerisinde olması ve belli bir kalite standardının üzerinde olması gerekecektir. Ayrıca bazı detaylara dikkat ederek de ev tasarımınızı güzelleştirebilirsiniz. Örneğin; perde ve köşe takımları arasındaki uyum ev tasarımında önem arz eden bir detaydır.

Köşe takımları, sıcak aile yapısına oldukça uygundur ve evimizde daha iyi bir ortam oluşturmamızı sağlar. Köşe takımlarının diğer aksesuarlarla ve eşyalarla uyumlu olması, tasarım açısından iyi bir hamle olacaktır. Tüm bu eşyaları kaliteli bir biçimde temin etmek isterseniz Çiftçioğlu’nun muhteşem mobilyalarını inceleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey; http://www.ciftcioglumobilya.com adresini incelemek ve birbirinden özel ürünlere göz atmak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.