AnasayfaMobilya / Dekorasyon › OSMPASLANMAZ.COM SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ

OSMPASLANMAZ.COM SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ

osmanpaslanmaz.com

osmanpaslanmaz.com

Paslanmaz Korkuluk ; Genel olarak Paslanmaz Korkuluklar yapıların güvenlik gerektiren yerlerinde, hem güvenlik hemde dekoratif olarak kullanılır. Paslanmaz korkuluklar, H. 90 cm yüksekliği, 90 cm dünya standartları olarak kabul edilmiştir.
Cam Korkuluk ; Sağlam, dayanıklı ve kaliteli cam korkuluklar ile balkonlarınız ve merdivenleriniz daha da güzel, oldukça da estetik ve güven veren yapısıyla tercih edin. Yaptırmak istediğiniz Nokta sal tutuculu cam korkuluk sistemindeki Cam Korkuluklar Beton zemin üzerinde kaplamalı ve merdivenlerin montajında yer kazandıran yandan ankrajlı sistem, Döner, spiral merdivenler ve omurgalı çelik merdivenler için dede rahatlıkla uygulanabilir.
Merdiven Korkuluk; Merdivenlere hem güzellik hemde dekoratif olarak paslanmaz metal malzemeler ile yapılan korkuluk sistemlerine merdiven korkulukları denir. Bina merdivenlerinde korkuluklar merdiven boşluğu ve mermer basamak üzerinden montaj edilerek konuşlandırılır.
Balkon Korkuluk ; Dış cephede binaların balkonlarına güvenlik amacıyla yapılan balkon korkuluları, güvenliğin ön planda olması gereken, balkonların dekoratif görüntüsünü tamamlayıcı ve paslanmaz çelik malzeme ile yapılan korkuluk sistemidir.
Yazar : -EagLe-

Blogesinti ~ Teknoloji haberleri,Güncel blog,Sinema haberleri ve bir çok konudan haberiniz olacağınız bir güncel blogdur.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.