AnasayfaModa - Kadın › 2012 Damatlık Modelleri

2012 Damatlık Modelleri

Evlilik kutsal bir görev olduğu gibi düğünde giyilecek takımında önemi büyüktür. Çünkü en güzel gününüz de en şık kıyafetleri giymeniz gerekir. Bugünler için şimdi bir takım bakıyorsanız aşağıda bulunan 2012 damatlık modellerinden birine göz atabilirsiniz.

2012 yılı için damatlık modelleri, renkli takımlardan çok siyah, koyu tonlar tercih edilecek. Çünkü yenilenen takımlar, artık daha vücuda oturan, spor ve şık bir tarz olarak üretilmektedir. Kumaşları ve uygulanan farklı teknolojiler ile adeta jilet gibi duran takımlar, bu yılın gözdesi olacak. Geçen sene renkli, beyaz ve fıstık yeşilli takımlar bu yıl yine kendini gösterecek ancak daha çok soft, yumuşak renkler olarak karşımıza çıkacak. Biraz önce bahsettiğimiz gibi bu yıl takımlar daha koyu, daha mat olacak.

Damatlık modellerlin de kravat ve ceketin altına hırka tarzı kıyafetler giyilecek. Ayrıca boncuklu takılar yerine daha sade ve şık damatlıklar kullanılacak. Kısaca diyebiliriz ki bu yıl siyah, sert, sade ve şık tasarımlar kullanılacak.

Eğer bu yıl içerisinde evlenmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki damatlık modellerine bakmanız için yararlı olacaktır. Bunun yanında yaza doğru evlenecekseniz, yaz sonuna kadar modellerine göz atmanız gerekir. Çünkü modeller bir anda değişmekte ve moda dediğimiz kavram anında değişmektedir. Bunun için müstakbel eşiniz ile en uygun modeli seçip, modaya yakın damatlıklar seçmeniz çok iyi olacaktır.

2012 yılı damatlıkları için seçtiğimiz birbirinden güzel damatlık resimleri:

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. 2012 Damatlık Modası 

    […] 2012 Damatlık Modası 2012 Damatlık Modelleri – Kadınay Vakko Damatlık Modelleri 2012 VAKKO 2012 DAMATLIK MODELLERİ (2 … 2012 Damatlık Modelleri | Esintiblog – Güncel BlogAçıklama : 2012 yılı için damatlık modelleri, renkli takımlardan çok siyah, koyu tonlar tercih edilecek. Çünkü yenilenen takımlar, artık daha vücuda oturan, spor ve şık bir tarz olarak üretilmektedir. Kumaşları ve uygulanan farklı teknolojiler …http://blogesinti.com/magazin/ .. […]

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.