AnasayfaModa - Kadın › 2012 sonbahar kış modası At kuyruğu modeli ve yapılışı

2012 sonbahar kış modası At kuyruğu modeli ve yapılışı

2012 sonbahar kış sezonuna girdik peki bu sezon hangi saç modelleri ön planda olacak? Merak edenler için araştırdık.

At Kuyruğu

At kuyruğu modeli bu sezon geri dönüyor. At kuyruğu günlük kullanılacak bir saç modelinden çıkararak, katılacağınız parti ve davetlerde kullanabileceğiniz özellikte bir model olarak 2012 Sonbahar kış modasına damgasını vuruyor.

Nasıl yapılır?

İşleme öncelikle saçınızın ön kısmını ayırmakla başlayın. Saç ayırma işlemini de kaşınızın en yüksek noktasını bulup saçınızı tam bu açıdan ayırmak gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra saçınızın en üst kısmını oluşturacak tutamı ayırdıktan sonra, arka kısımda kalan bir tutam saçı krepe yani saçı tersinden taramak işlemini yaparak kabartın. Ayırdığınız diğer tutam ile bu kabarıklığın üzerine kapatarak arka tarafa doğru tarayın. Unutulmaması gereken önemli bir nokta ise; saçınızı ense kısmına kadar kabartılması gereklidir. Bu şekilde başarılı ve güzel bir sonuç alabilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra artık saçınızı at kuyruğu yapabilirsiniz.  At kuyruğunuz ense kısmında olmalıdır, At kuyruğu yapmadan önce bir tutam ayrılmalıdır. Tokanın etrafına sararak onu kamufle edebilirsiniz. Tutamı doladıktan sonra tel toka ile sabitlenmelidir. Ayrıca dağılan ve kabaran saç tellerini de bir araya getirerek tokalamayı unutmayın. Son olarak da saçınızda ki volümün sönmemesi için saç spreyi kullanılmalıdır. Ve at kuyruğu işleminiz bitti hazırsınız 🙂

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.846 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.