AnasayfaModa - Kadın › 2013 Elidor Miss Turkey Başvuru Formu

2013 Elidor Miss Turkey Başvuru Formu

2013 yılında yapılacak olan Elidor Miss Turkey yarışması için sizlere başvuru formu doldur konulu makalesini yayınlamak istedik. Bu yıl Star TV ekranlarında düzenlenecek olan Elidor Miss Turkey 2013 yarışmasının başvuru formları an itibari ile yayınlandı. 15 Mart – 1 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılacak olan 2013 Elidor Miss Turkey yarışmasının detaylarına yazımızın devamından ulaşabileceksiniz.

Güzelliğinize ve gençliğinize güveniyorsanız bu yarışmaya katılarak kendinizi kanıtlama şansını yakalayıp ünlü olabilirsiniz.

Elidor Miss Turkey Başvuru Formu 2013 

2013 Elidor Miss Turkey yarışması yeni yüzlerini bulmak için başvuru formalarını yayınlamış oldu. Birbirinden iddialı adayların yer alacağı bu yarışmada ön elemeler sonrasında Türkiye’nin yeni güzeli seçilecek.

15 Mart 2013 ile 1 Mayıs 2013 tarihleri arasında  yapılacak olan bu güzellik yarışmasında sizde katılabilirsiniz. Türkiye’nin yeni güzellerini belirlemek için yapılan bu yarışmada yine en güzel bayan seçilecek. Her yıl düzenlenen Miss Turkey Güzellik yarışması yeniden kendine güvenen güzelleri belirlemek için katılımları başlatmış bulundu.

Türkiye’nin bu yıl ki güzelini hep birlikte göreceğiz. Büyük ilgi gören güzellik yarışmalarında sizlerde o güzel heyecanı yaşamak ve 2013 Elidor Miss Türkiye Güzelli tacını takmak için başvuru yapabilirsiniz.

2013 Elidor Miss Turkey Başvuru Formu

2013 Elidor Miss Turkey Başvuru Şartları

2013 Elidor Miss Turkey başvuru formu doldur ile aklınızda bir soru işareti varsa hemen konu altından yazabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.