AnasayfaModa - Kadın › 2015 Tesettür Modası

2015 Tesettür Modası

Kapalı bayanların dünyasın da moda anlayışı diğer bayanlara göre oldukça farklılık gösterir. Tesettürlü bir bayanın giyim tarzı hem modaya uygun bir çizgide hem de başörtüsünün ağırlığını taşıyacak modeller de olmak zorundadır.

2015 Tesettür modasını sizler için incelediğimiz zaman yine Feracelerin ve Kapların ön plana çıktığı bir sezonun bizi beklediğini söylememiz mümkündür. Tesettürlü bayanlar dışarı çıkarken, açık bayanlar kadar hür ve özgür davranmazlar. Vücut hatlarını belli etmeyecek bir süt kıyafeti almadan dışarı çıkmayı tercih etmezler. Bunlar da her mevsimde farklılık gösteren Ferace, kap ve pardösü gibi üst giysileridir. 2015 tesettür trendlerini incelediğimiz zaman da çok renkli Ferace ve Kapların tesettürlü bayanlar için hazırlandığını görmekteyiz. Feraceler de koldan aşağı yarasa kol olarak yere kadar inen modeller daha ön planda.

Yine kapalı bayanların vazgeçilmezlerinden olan eteklerde önümüzde ki sezonda farklı desen ve modellerle kapalı bayanlarımızı beklemektedir. Etekler kesim olarak genel de spor modelleri anımsatan ve rahat bir çizgiye hakimdir. Bel kısımlarında kullanılan geniş kemerlerle farklı bir tarz ve hava yakalanmıştır.

Eteklerin yanı sıra pantolon etek modelleri de önümüzde ki sezonda çok moda olmaya adaydır. Pantolon etekler de rahatlık ön planda tutulurken aynı zaman da şıklıkta yakalanmaya çalışılmıştır.

2015 Senesi Tesettürlü bayanlar için kıyafet yönünden çok fazla seçeneğin olacağı bir sene olarak bizleri beklemektedir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.