AnasayfaModa - Kadın › 2016 Gözlük Modası

2016 Gözlük Modası

Güneş gözlüğü eskiden sadece güneşten korunmak için kullanılmaktaydı. Fakat son yıllarda güneş gözlüklerinin kullanım amacı değişti tamamen aksesuar amaçlı kullanıma yöneldi.

Sokakta yürüdüğümüzde 10 kişinin hemen hemen 8’inin güneş gözlüğü taktığını görebiliyoruz. Değişik modelleri ile kullanımı artan güneş gözlükleri sadece aksesuar olarak değil aynı zaman da kombine tamamlayıcı olarak da kullanıldığı görülmektedir. 2016 gözlük modası değişik modellerle bu yılda gözlük severlerin beğenisini toplayacak.

2016 Gözlük Çerçeve Modeller

Güneş gözlüklerini tercih eden kişi sayısı arttıkça model sayısı da arttı. 2016 gözlük çerçeve modelleri siyah, kahverengi başta gelmek üzere diğer bütün renkler ile karşımıza çıkacaktır. Çerçeveli gözlükler daha çok şık giyimi tercih eden kişiler tarafından kullanılmaktadır. Çerçeve rengini seçebilir. Hatta birkaç renk çerçeve gözlük alarak kombinelerinizi tamamlayabilirsiniz.

2013-güneş-gözlükleri-5

2013-güneş-gözlükleri-4

2013-güneş-gözlükleri-2

2013-güneş-gözlükleri

2013-2014-bayan-güneş-gözlükleri-8

2013-2014-bayan-güneş-gözlükleri-7

2016 Numaralı Gözlük Modelleri

Normal hayatta numaralı gözlük kullanan moda takipçileri için 2016 numaralı gözlük modelleri koleksiyonu hazırlandı. Numaralı gözlük kullananlar için aksesuar amaçlı güneş gözlüklerini numaralı kategorisinden seçip alabilirsiniz.

2016 Gözlük Trendleri

Bu yıl yuvarlak, kare, çerçeveli ve renkli camlı gözlükler moda dergilerinin ilk sayfalarında yer alıyor. 2016 gözlük trendlerinin başında renkli camlı gözlükler geliyor. Renkli camlı gözlükler ile kombinenize renk katın. Hemen her model gözlükleri bu yıl bulabileceksiniz. Güneş gözlükleri artık sadece yaz aylarında değil aynı zaman da her mevsimde kullanılacak kadar tercih edilmektedir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.368 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar