AnasayfaModa - Kadın › Abiye Kombin Nasıl Yapılır?

Abiye Kombin Nasıl Yapılır?

Abiye nasıl kombinlenir?

Her bayanın kombin yaparken zorlandığı bir kategori olan abiye kategorisinden bahsetmek istiyorum. Davetlere giderken her zaman abiye kombinler yapmamız gerekir. Abiye denilince aklımıza hemen çok abartılı, işlemeli, cafcaflı kıyafetler gelmesi gerekmiyor. Gideceğiniz davete göre giyeceğiniz abiyede değişiklik farklı olabilir. Örnek verecek olursak şık bir iş yemeğine giderken giyeceğiniz kıyafetle bir düğüne giderken giyeceğiniz kıyafet arasında fark olmalıdır. Şık bir iş yemeğinde giderken çok sade, çok abartı olmayan bir elbiseyle gidebilirsiniz. Eğer bir düğüne giderken uzun, biraz daha şaşalı, şık bir elbise ile gidebilirsiniz. Bu tarz şık davetlere çok sık giden biri değilseniz eğer o zaman çok farklı kıyafetlere dünyalar kadar para harcamanıza gerek yoktur. Onun yerine modası geçmek bilmez diye tabir edilen, yıllarca modası geçmeyecek daha sade ve şık ürünlere para verebilirsiniz. Küçük siyah elbise diye modada çok kullanılan bir tabir vardır. Bu tarz elbiseler daha sade ve yıllarca modası geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Her bayanın giysi dolabında bulunması gereken en kullanışlı parçalardır. Bu tarz kıyafetlerle çeşitli takılar takıp zenginleştirerek birçok davette kullanabilirsiniz.

abiye-kombin abiye-kombin-2 abiye-kombin-3 abiye-kombin-4 abiye-kombin-5

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.