AnasayfaModa - Kadın › Ebru Şallı ve Güzellik

Ebru Şallı ve Güzellik

Bayanlar güzelleşmek ister. Kadın, her zaman kendine bakmalı ve güzelliğini daima ön planda tutmalıdır. Bir kadının bakımlı olup olmadığını anlamanız için onun cildinize bakabilirsiniz. Tabii ki genetik özellikler ve cilt yapısı bazen pürüzlü ve sorunlu bir cilde neden olmakta ancak her zaman bakımlı kadın kendini belli eder. Ama siyah noktalar, ölü deri, yağlı ve parlak görüntü engellenmesi mümkün kusurlar olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Güzellik doğuştan gelen bir şans olsa da yinede kadınlar kendilerine bakarak güzelleşebilmekte. Türkiye’de güzellik denilince akla gelen ilk isim şüphesiz Ebru Şallı. Gittikçe gençleşen ve değişen hayatta güzel kalmayı başarabilen nadir güzellerden Ebru Şallı, güzellik sırları adlı bir çok makale yazmıştır. Bizde sizlere Ebru Şallı Güzellik Sırları nasıl oluyor bunları paylaşıyoruz.

Güzelliğin en önemli altın kurallarından bir tanesi’de bakımdır. Bakımlı kadın her zaman göze hoş gelir ve güzelliğine güzellik katar. Doğal ve güzel olan her şey aslında kadınlarındır. Kozmetik ürünler arasında hem doğal, hem sağlıklı hem de cebimize uygun olanını bulmak çok zor olduğunu biliyoruz. Ebru Şallı, kendisi için hazırlayıp uyguladığı tarifleri ve maskeleri sizlere sunuyor. Evde’de yapabileceğiniz tarifler ile güzel ve genç kalabilirsiniz.

ebru-şallı-güzellik

Aslında güzellikte önemli olan bir kural daha varsa o da zayıflamaktan geçiyor. Zayıf kadınların ılımlı ve daha fark yaratan olmaları dikkatinizden kaçmamıştır. Sizde zayıflamak istiyorsanız 1200 Kalorilik Diyet Listesi bir incelemenizi tavsiye ederim.

Kaynak : Ebru Şallı Güzellik Sırları

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.