AnasayfaModa - Kadın › En Güzel Bayan Dövme Modelleri

En Güzel Bayan Dövme Modelleri

Günümüz de bayanlar dış güzelliklerine verdikleri önemle belki de yüzyılın evrimini yaşamaktalar. Çünkü 50 yaşında bir kadını 30 yaşında bir bayan bedeninde görmeniz gayet normal. Gerek beslenmelerine verdikleri önem gerekse güzelliklerini artırmak için yaptıkları özel bakımlar kadınlar gençleşmesine ve çağ atlamasına yol açmıştır. Bayanların son dönem süsleri incelendiği zaman en çok öne çıkan süs olarak Bayan Dövme Modelleri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bayanlarımız nerdeyse vücutlarının her taraflarına değişik figürlerde yaptırdıkları dövmelerle daha cool bir görüntü elde etmektedirler. Bayan Dövme Modelleri kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. Kalıcı dövmeler ve geçici dövmeler olmak üzere. Kalıcı bayan dövmeleri oldukça zor ve acı vererek vücuda iğnelerle tıpkı bir ressamın yağlı boya tablosu yapması gibi işlenerek yapılır. Bu dövmelerin yapıldığı ortam ve hijyeni çok önemlidir. Hijyenik olmayan bir ortamda bu dövmelerden mikrop kapıp deri rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz. Eziyetli de bir işlem olduğu için kesinlikle çok iyi uzman olduğuna emin olmadığınız insanlara bu işlemi yaptırmayın.

2014-dövme-modelleri-16

Birde geçici dövmeler vardır. Açıkçası ben bir bayan olarak bu dövmeleri tercih ediyorum. Çünkü sürekli olarak aynı dövmeyi insanın bedeninde taşıması zamanla kişiyi sıkabilir. Kaldı ki dövmelerinde bir modası bulunmaktadır. Her sene çok farklı model ve çizgilerde ki dövmeler trend olmayı başarıyor. Bu dövmelerin yeni model ve trendlerini takip edip, her sezonda yenilerini yaptırabilmek için tercihinizi geçici dövmeden yana kullanabilirsiniz. Geçici dövmeler yapılırken acı vermez. Bir süre vücutta kaldıktan sonra da kendiliğinden kaybolup giderler. Genç bayanların en çok tercih ettiği dövme çeşidi geçici dövmelerdir.

Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde mayo ve bikinilerde çok güzel bir görüntü veren bayan dövmelerinizi henüz yaptırma fırsatı bulamadıysanız, geç kalmadan yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.